SEBRE společně se společností Property Solutions a stavební společností HINTON zahajují výstavbu polyfunkčního domu Komunardů 35 v Holešovicích

Investiční společnost SEBRE ve spolupráci se svým partnerem společností Property Solutions zahájily výstavbu polyfunkčního domu v Praze v Holešovicích, na rohové parcele ohraničené ulicemi Přístavní a Komunardů, kterou pro ně zajistí společnost HINTON. Nově vzniklá budova by měla nabídnout téměř čtyřicet nadstandardních bytů a prostory pro kanceláře i obchody. Autorem realizace a návrhu je architekt Stanislav Fiala.

20/11/2018

Tisková zpráva | DEVELOPMENT | Komunardů XXXV

Stáhnout

„Holešovice se dynamicky proměňují a zažívají díky své jedinečné atmosféře v meandru Vltavy velký zájem lidí, kteří se sem stěhují a nacházejí tu příjemné místo pro život. Doufáme, že i náš projekt k tomu přispěje a přinese další impuls z pohledu architektury na který bychom rádi v budoucnu navázali naším plánovaným projektem Maninské břehy na nároží ulic Jateční a Na Maninách.”, vysvětluje výkonný ředitel společnosti SEBRE Jan Kubíček.

/ Jan Kubíček, výkonný ředitel společnosti SEBRE

Stáhnout

Sdílet

zpět