Naším cílem je dělat věci poctivě, se smyslem pro odpovědnost vůči svému okolí, historii, přírodě i lidem a je jedno, zda se jedná o stavění domů, budování města, provozování hospod či rozvíjení startupů.

 

Rozvíjíme, navrhujeme, stavíme, vyrábíme, čepujeme, promítáme, hrajeme, vaříme a s pokorou ctíme tradici, přírodu i řemeslo ve všech oblastech našeho zájmu.

Vše, co děláme, děláme s ohledem na podstatu a opravdovost.

JAN FIDLER

Jan Fidler je ve společnosti SEBRE partnerem od roku 2013. V roce 2011 založil stavební společnost HINTON a.s. V developmentu a stavebnictví se pohybuje od roku 2004, kdy začal pracovat v developerské divizi společnosti Skanska, kde od roku 2007 zastával pozici obchodního ředitele. V roce 2016 se stal partnerem skupiny projektových firem SUDOP GROUP a.s.

V roce 2004 Jan Fidler absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze.

Stavební kameny SEBRE byly položeny hluboko před datem 18. července 2013, kdy byla společnost zapsána v obchodním rejstříku. Příběh je spojením osobností: architekta Stanislava Fialy, podnikatele Jana Fidlera a developera Jana Kubíčka.

V roce 2012 se SEBRE rozhodlo spojit svou vášeň pro architekturu, kterou naplňovali více jak 20 let výhradně s architektem Stanislavem Fialou, přetavit do projektů mnohem většího rozsahu. Zakoupili dvě významné nemovitosti: Sweerts-Šporkovský palác v Praze, jehož tři budovy přecházejí až do ulice V Celnici, a parcelu parkoviště na Národní třídě v Praze s přilehlým zchátralým barokním Schönkyrchovským palácem v Mikulandské ulici.

Jan Fidler v roce 2011 založil stavební firmu HINTON, ve které od počátku působili lidé, kteří s architektem Fialou spolupracovali na celé řadě architektonicky oceňovaných realizacích. Zejména díky této zkušenosti došlo ke spolupráci při výstavbě DRNu a Paláce Špork, které byly realizovány již pod taktovkou SEBRE, do jejíhož vedení nastoupil Jan Kubíček.

Vedení

JAN KUBÍČEK

výkonný ředitel

Jan Kubíček se do roku 2013 více než pět let věnoval řízení developmentu ve společnosti AIG/LINCOLN CZ. Tam přešel ze společnosti Skanska CZ, kde se podílel na řízení obchodních aktivit v rámci pozemního stavitelství. Na začátku svého působení v oblasti stavebnictví pracoval ve společnostech COPLAN CZ ENGINEERING a Loxia. Jan je v SEBRE od roku 2013 pověřen výkonným řízením společnosti. 

Jan Kubíček je absolventem Stavební fakulty ČVUT v Praze.

Filip Kubricht

finanční ředitel

Filip Kubricht zahájil svoji pracovní kariéru v druhé polovině 90. let u německé banky Aareal Bank AG ve Wiesbadenu. V roce 2002 přijal nabídku BAWAG Bank CZ v Praze, kde se po čtyřech letech stal ředitelem oddělení financování komerčních nemovitostí. V roce 2006 se stal členem představenstva REICO investiční společnosti České spořitelny a byl zodpovědný za oblast financí, poslední čtyři roky pak tuto investiční společnost řídil z pozice předsedy představenstva. Od 1. ledna 2020 je součástí týmu SEBRE, kde zastává pozici finančního ředitele.

Filip Kubricht je absolventem Hospodářské fakulty Technické univerzity v Liberci.

Zaměstnanci

Michal klíma

projektový manažer pro Česko

Michal Klíma začal již během studií v Praze a v Londýně pracovat v oblasti stavebnictví. Od roku 2003 působil ve společnosti SKANSKA, kde zanedlouho po svém nástupu začal zastávat různé manažerské pozice. V letech 2010-2011 byl projektovým manažerem u výstavby klubovny golfového klubu Čertovo břemeno. V letech 2011-2014 působil v pozici Development Manager u projektu Campus Office Park Brno, jež realizovala společnost AIG/LINCOLN CZ. V SEBRE pracuje na pozici projektového manažera od roku 2014, kdy měl na starosti výstavbu Paláce ŠPORK a DRNu. 

Michal Klíma je absolventem Fakulty Stavební ČVUT v Praze.

Tomáš Klíma

výkonný ředitel SEBRE SERVICES Srbsko

Tomáš Klíma celý profesní život strávil v developmentu a v jeho průběhu se ve společnostech Skanska, Crestyl a Real Treuhand zabýval řízením rozvoje a výstavby komorních i rozsáhlých bytových a komerčních projektů jako např. Libeňské doky, Central Kladno nebo Radlická 142. Od roku 2017 v rámci společnosti SEBRE rozvíjí projekty v Srbsku.

Tomáš Klíma v roce 2000 absolvoval architekturu a urbanismus na ČVUT v Praze.
 

David Fiala

projektový manažer

David Fiala se již v průběhu studia střední školy začal profesionálně věnovat grafickému designu a produkci i kreativitě v audiovisuálních projektech. Spojení těchto dovedností zavedlo Davida na více jak 10 let do televizního prostředí. Nejprve působil jako grafický designér ve zpravodajské televizi Z1, od roku 2010 produkčně působil v České televizi a od roku 2012 nastoupil do televize NOVA jako grafický designér, přičemž v letech 2014-2019 zastával funkci Art Director zpravodajství. V SEBRE David pracuje jako projektový manažer.

David Fiala studoval na Karlově Universitě ekonomický obor a na Fakultě Informačních Technologií ČVUT v Praze obor web a multimédia.

David bína

manažer správy objektů

David Bína od počátku své profesní kariéry působí v pozicích bezpečnostního, projektového či technického manažera. V letech 2004-2010 pracoval jako bezpečnostní manažer ve společnosti M2C, a.s., kde v letech 2010-2011 přestoupil na pozici projektového manažera. V letech 2011-2016 zastával pozici technického manažera ve společnosti B.H. Centrum a.s. V SEBRE má David na starosti správu objektů (property a facility managment) Palác Špork a DRN.

David Bína je absolventem Gymnázia Jana Ámose Komenského v Čelákovicích.

Kristýna Taušová

manažerka financí

Kristýna Taušová započala kariéru na Ministerstvu vnitra jako asistentka ředitele odboru bezpečnostní politiky, kde působila do roku 2015. Následující dva roky pracovala jako specialista kvality a administrativní podpora vedoucího týmu kvality ve společnosti KOSTAL ČR. V SEBRE působí od roku 2017 a zastávala nejprve pozici recepční a office manažera, od roku 2019 pracuje na pozici manažera financí. 

Kristýna Taušová je absolventkou ekonomického lycea.

Jana Šedinová

manažerka kanceláře

Jana Šedinová od počátku kariéry působí zejména na asistentských pozicích ve společnostech, jako jsou Generali pojišťovna nebo Advokátní kancelář KŠD Šťovíček. V SEBRE působí od roku 2019 na pozici manažerky kanceláře, přičemž její agendou je zajištění chodu kanceláře a recepce.

Jana Šedinová je absolventkou Střední výtvarné školy se zaměřením na módní návrhářství dámské konfekce.

Externisté

Nikoleta Pánková

advokátka

Nikoleta Pánková je samostatnou advokátkou, která se ve své praxi specializuje na korporační a nemovitostní právo. Řadu let působila v advokátní kanceláři White & Case. Právní agendu SEBRE externě zajišťuje od roku 2017. 

Nikoleta Pánková je absolventkou magisterského studia na Právnické fakultě UK v Praze.