Architektonické projekty SEBRE vyžadují vysokou náročnost při provedení detailu a schopnost reagovat se značnou mírou improvizace. 

V oblasti stavitelství SEBRE výhradně spolupracuje se společností HINTON, která se vyznačuje tím, že pečlivě dbá na kvalitu provádění staveb s velmi osobním přístupem k zákazníkům. 

V roce 2011, kdy v České republice dosud rezonovaly dopady finanční krize z roku 2008 a obor stavebnictví byl stále v propadu, založil Jan Fidler spolu s osobnostmi českého stavebnictví Zdeňkem Burdou, Petrem Šimonem a Petrem Dvořákem stavební společnost HINTON s cílem pracovat výhradně pro privátní sektor.

"Oslovil jsem svého bývalého šéfa, generálního ředitele skupiny Skanska, Zdeňka Burdu, se kterým jsme se pak dohodli na tom, že seženeme ty nejlepší lidi na trhu a přesvědčíme je i přesto, že je hluboká krize, že má smysl zakládat na zelené louce stavební firmu. To bylo na podzim 2011. To byly začátky stavební společnosti HINTON."

/ Jan Fidler, akcionář SEBRE

PARAMETRY

8 let na trhu; 112 dokončených projektů; 8 projektů ve výstavbě; obrat 1.25 mld. Kč; 134 zaměstnanců; 5 divizí

HINTON

Na trhu se HINTON velmi rychle etabloval a již v roce 2015 atakoval hranici 1 mld. Kč obratu. Za 8 let své činnosti se roční obrat společnosti HINTON, která má 134 zaměstnanců, dostal na hranici 1.25 mld. Kč.

Za 8 let se HINTON vypracoval mezi top ten stavebních firem v České republice. Během svého působení obdržel HINTON za svou činnost několik ocenění jako jsou Stavba roku, Cena Svazu podnikatelů ve stavebnictví, cena ČKAIT a Ministerstva kultury ČR, ECSN Award, Zelená střecha roku, Leed V4 gold a další.

Od svého založení HINTON každoročně podporuje mistryni světa a olympijskou vítězku ve snowboardcrossu Evu Samkovou a také Nadační fond Slunce pro všechny.

Vinohradská 1597/174
Praha 3 – Vinohrady
130 00, Česká republika
www.hinton.cz