SEBRE a EX ING B&P uzavírají smlouvu o výstavbě rezidenčního komplexu "Marina Dorćol"

  • 26/11/2021

SEBRE Marina Dorćol d.o.o., srbská dceřiná společnost české společnosti SEBRE a.s., a bělehradská stavební společnost EX ING B&P d.o.o. dnes uzavřely dohodu o výstavbě obytného komplexu "Marina Dorćol". Dohoda stanovuje veškeré zásady spolupráce mezi oběma společnostmi, v jejímž rámci dojde k výstavbě obytného komplexu o rozloze 120 tisíc metrů čtverečních, obchodních jednotek, veřejných ploch, nového parku a maríny se 40 kotvišti.

Přečíst

SEBRE vstupuje do vydavatelství Premium Media Group

  • 11/11/2020

Do akcionářské struktury vydavatelství Premium Media Group vstoupila skupina SEBRE podnikatelů Petra Němce a Jana Fidlera. SEBRE odkoupilo v před pěti lety založeném mediálním domě padesátiprocentní podíl, druhou polovinu i nadále drží zakládající spolumajitel Jaroslav Havel z advokátní kanceláře Havel&Partners.

Přečíst

SEBRE společně se společností Property Solutions a stavební společností HINTON zahajují výstavbu polyfunkčního domu Komunardů 35 v Holešovicích

  • 20/11/2018

Investiční společnost SEBRE ve spolupráci se svým partnerem společností Property Solutions zahájily výstavbu polyfunkčního domu v Praze v Holešovicích, na rohové parcele ohraničené ulicemi Přístavní a Komunardů, kterou pro ně zajistí společnost HINTON. Nově vzniklá budova by měla nabídnout téměř čtyřicet nadstandardních bytů a prostory pro kanceláře i obchody. Autorem realizace a návrhu je architekt Stanislav Fiala.

Přečíst

SEBRE vstupuje do technologické společnosti ARTINII

  • 1/10/2018

Investiční společnost SEBRE rozšiřuje svoji působnost na poli kinematografie a vstupuje do technologického startupu ARTINII. Platforma, která se zaměřuje na distribuci filmů s tematickým zaměřením do celého světa, propojuje svou jedinečnou technologií diváky s tvůrci filmů. Divákům nabízí sledovat legálně filmy z celého světa, tvůrcům pak možnost nabízet své filmy publiku, ke kterému by se běžně jen těžko dostal.

Přečíst

SEBRE investuje do ochrany autorských práv v podobě nové technologie MYTITLE

  • 1/10/2018

Společnost SEBRE investuje do nové technologie, která má za cíl ochránit autorství díla proti jeho zneužití. Na základě nové technologie MYTITLE mohou být soubory uložené v digitální podobě na soukromém úložišti, kde je MYTITLE zašifruje a tuto informaci uloží jako digitální záznam ve formě hash kódu na blockchain, přičemž poskytne uživateli certifikát se všemi klíčovými údaji.

Přečíst

Nová polyfunkční budova DRN na Národní třídě propojuje svět baroka a novodobé architektury

  • 22/9/2017

Na rohu Národní třídy a Mikulandské ulice v Praze vznikla nová polyfunkční budova DRN. Skupina SEBRE, investor celé výstavby, oslovila architekta Stanislava Fialu, který propojil barokní Schönkirchovský palác v Mikulandské ulici a novostavbu DRN na Národní třídě. Objekt je zasazen do historického centra Prahy, kde se spojují rozdílné architektonické slohy od baroka přes konstruktivismu až po současnost. Výstavba DRNu, který je významně pokrytý zelení, trvala pět let a stála 1,5 miliardy korun. Budova bude sloužit jako prostor pro kanceláře, galerie, restaurace i kavárnu. Dne 21. září 2017 byla budova zkolaudována.

Přečíst

SEBRE distribuuje Plzeňský Prazdroj do Srbska

  • 1/9/2016

Společnost SEBRE začíná distribuovat pivo ze stáje Plzeňský Prazdroj do Srbska. Na světoznámém světlém ležáku s tradicí od roku 1842 si tak budou moci pochutnat v celém Srbsku.

Přečíst

SEBRE vstupuje do filmových ateliérů AVALA

  • 19/6/2016

Investiční společnost SEBRE vstupuje do filmových ateliérů v Srbsku AVALA Studios Beograd. Jedná se o historicky nejstarší a největší filmovou společnost v bývalé Jugoslávii. Cílem projektu AVALA Studio Beograd je vytvořit nové moderní filmové ateliéry hollywoodského typu a nabídnout možnost nejen srbskému filmovému průmyslu, ale také zahraničním produkcím, realizovat v oblasti Balkánu komplikované a náročné projekty.

Přečíst