SEBRE inkubátor je kolébkou start-upů, které přináší do našeho světa služby, jež společnost obohatí, zjednoduší jí život, nebo jsou něčím novátorské.

Náš inkubátor otevírá prostor pro zlepšení života lidí jak v oblasti zábavy, tak v oblasti služeb.

V současné době naleznete v SEBRE inkubátoru společnost Mytitle, zajišťující ochranu autorství s využitím technologie zvané blockchain, a on-line platformu Sousedé, poskytující služby zejména bytovým družstvům a společenstvím vlastníků. Součástí SEBRE Inkubátoru byla také donedávna distribuční filmová platforma ARTINII, jež v současnosti distribuuje filmy po celém světě.

„Snažíme se udržet si otevřenou hlavu a spolupracovat s výrazně chytřejšími lidmi, než jsme my.“

Jan Fidler, spolumajitel SEBRE

SOUSEDÉ

Sousedé.cz je portál a mobilní aplikace určená nejen pro bytová družstva a společenství vlastníků, ale také pro jednotlivce, skupiny, spolky, či organizace. Ty mohou díky Sousedé.cz na jedné platformě efektivně komunikovat, plánovat, koordinovat činnost, sdílet dokumenty, akce a události.

Portál a aplikace sousede.cz navíc umožňují využívat různé služby spojené s bydlením a životem v daném místě. 

DETAIL PROJEKTU

Drahobejlova 2433/12
Praha 9, 190 00
sousede.cz

MYTITLE

Mytitle je unikátní online nástroj, který umožňuje všem kreativcům, výrobním firmám, umělcům, právníkům a obecně lidem s nápadem či know-how získat velmi jednoduše, v řádu vteřin, důkaz o vlastnictví jakéhokoliv dokumentu.

Zároveň umožnuje efektivní práci s archivem dokumentů, který je možné bezpečně sdílet bez obavy z případného úniku informací.

DETAIL PROJEKTU

Hybernská 1034/5
110 00 Praha 1
mytitle.com

 

Naše projekty & investice