Hodnoty jako jsou kvalita, tradice a opravdovost jsou stavebními kameny všech našich projektů.  


 

SEBRE je sleduje také v oblasti nábytku, do kterého investičně vstoupila díky společnosti Premium Design Group.

Společnost Premium Design Group buď vlastní nebo spoluvlastní jak slovenského oceňovaného výrobce nábytku Javorina, tak distributory prodávající kvalitní řemeslně a designově zpracovaný nábytek KONSEPTI či Royal Comfort.

„Spojením s PDG získáváme silného partnera jak na poli privátních projektů, tak v oblasti B2B, kde se vracíme v posledních letech k významnému růstu. Podpora a know-how zkušených investorů SEBRE a Jaroslava Havla bude v rámci celé skupiny oživením.“

/ David Řezníček, zakladatel KONSEPTI

JAVORINA

JAVORINA staví na úctě k přírodě a udržitelné výrobě, kdy jsou tradičními způsoby používány přírodní materiály včetně olejů a lepidel. Materiálový cyklus výroby produkuje minimální množství odpadu. Nábytek je ve městě Spišská Belá nedaleko Vysokých Tater na Slovensku vyráběn od roku 1947. V roce 1999 se stal předsedou výrobního družstva designér Leo Čellár.

Skupina PDG je v současnosti 100% vlastníkem JAVORINY.

Továrenská 29
059 01 Spišská Belá
Slovenská republika
www.javorina.sk

konsepti

KONSEPTI založili v roce 1995 Lucie a David Řezníčkovi, kteří do České republiky začali dovážet tradiční světové značky nábytku. Během více než dvacetiletého působení na trhu rozšířilo KONSEPTI své portfolio z původních 3 značek na současných 48 značek designového nábytku. Mimo to nabízí KONSEPTI ve spolupráci s předními architekty řešení pro realizace interiérů vyššího standardu. Showroomy Konsepti najdete v Praze, Brně i Bratislavě. 

Skupina PDG v současnosti vlastní 50% podíl KONSEPTI.
 

Komunardů 32,
170 00 Praha 7
Česká republika
www.konsepti.com

d1one

D1ONE je e-shop a tak trochu jiný obchod u dálnice D1, který nabízí výběr značkového designu z KONSEPTI za dostupné ceny s okamžitým nebo rychlým dodáním. V sortimentu najdete nábytek, interiérové doplňky, dárky, módní doplňky a další občas dosti roztodivné předměty. D1ONE je energie, svět na dlani a aktivní životní styl. D1ONE nabízí jednoduchý a vstřícný vstup do světa skvělého designu. D1ONE také funguje jako outlet, ve kterém můžete ulovit převážně vystavené kusy z expozice ze showroomu KONSEPTI.  

Čestlice 289
251 01 Čestlice
Česká republika
www.d1one.cz

KARTELL

Značku KARTELL přivedla na český trh společnost KONSEPTI v roce 2006, kdy byla otevřena první kamenná prodejna v centru Prahy. KARTELL postavil na principech inovace a moderní technologie Giulio Castelli. Od doplňků pro automobily a laboratorního nádobí se výroba rozšířila na nábytek, světla a interiérové doplňky. Nový impuls přišel v roce 1998, kdy na pozici prezidenta nastoupil Claudio Luti. Ten byl po několik let obchodním partnerem Gianniho Versaceho a mnoho podnětů a prvků z módní branže následně přenesl do KARTELLU. Jedná se o globálně nejúspěšnější italskou značku designového nábytku.

Revoluční 14
110 00 Praha 1
Česká republika
www.kartellshop.cz

ROYAL COMFORT

ROYAL COMFORT je od roku 2012 výhradním dovozcem luxusních postelí a matrací tradičních amerických značek King Koil a Serta, které jsou na trhu více než 100 let. Společnost ROYAL COMFORT prodej postelí doplňuje kvalitním povlečením švýcarské značky Christian Fischbacher nebo anglické King of Cotton. ROYAL COMFORT najdete v Praze, Karlových Varech, Brně nebo v Hradci Králové.

Skupina PDG v současnosti vlastní 100 % ROYAL COMFORT.

Vinohradská 37/13
120 00, Praha 2
Česká republika
www.royalcomfort.cz