1/4

SEBRE INKUBÁTOR

 

„Snažíme se udržet si otevřenou hlavu a spolupracovat s výrazně chytřejšími lidmi, než jsme my.“

Petr Němec

SEBRE inkubátor je kolébkou start-upů, které přináší do našeho světa služby, jež jsou v současné jen stěží představitelné. Náš inkubátor otevírá prostor pro zlepšení života lidí ať už v oblasti zábavy tak v oblasti služeb zjednodušující lidem život. V současné době naleznete v SEBRE inkubátoru společnost Mytitle zajišťující ochranu autorství s využitím technologie zvané blockchain a platformu Artinii nabízející distribuci nových i starších audiovizuálních děl, která má za cíl poskytovat rozmanitým komunitám po celém světě důvod, proč se potkat a inspirovat se navzájem.

ARTINII

revoluční komunitní filmová distribuce po celém světě

MYTITLE

inovativní řešení založené na blockchainu pro bezpečné skladování informací, které nelze změnit

 

Artinii je soubor digitálních nástrojů, které vytváří nový trh a umožňují nové možnosti distribuce filmů a audiovizuálního kontentu po celém světě. Tato platforma nabízí distribuci nových i starších děl, které se takto stávají pro veřejné promítání jednoduše dostupné. Pro zjednodušení celého procesu si Artinii vyvinulo svůj vlastní přehrávač (Player) a analytický systém, jež vyhledává díla tématicky a žánrově podobná.

Přehrávač, jež si každý uživatel či organizátor menších i větších akcí může lehce stáhnout, umožňuje legálně sledovat filmy za velmi dostupných finančních nákladů. Producentům pak pomáhá nejen ochránit jejich AV dílo, ale také sledovat počet přehrání. Naše rozsáhlá sbírka filmů zahrnuje četné žánry od zahraničních klasiků až k vašemu oblíbenému, možná i těžko dostupnému žánru. Naším cílem je poskytnout rozmanitým komunitám po celém světě důvod, proč se potkat a inspirovat se navzájem v tématech, které je zajímají. Chcete-li tedy začít sledovat filmy dle vašeho gusta z celého světa, budete potřebovat dvojici reproduktorů, projektor a Artinii player.

 

Mytitle je unikátní online nástroj, který umožňuje všem kreativcům, výrobním firmám, umělcům, právníkům a obecně lidem s nápadem či know-how získat velmi jednoduše, v řádu vteřin, důkaz o vlastnictví jekéhokoliv dokumentu. Mytitle při nahrání souboru vytvoří jedinečný zápis do technologie zvané blockchain, se kterou pracují například kryptoměny. Dokument ochráněný službou Mytitle je neměnný s jasnou doložitelností data a místa zápisu. Osobní údaje a soukromí klienta je chráněno pomocí využívání tzv. kryptografického hašování (Hash). Projekt Mytitle je vstupenkou do budoucnosti ochrany všech elektronických dat, vizí projektu je zjednodušení ochrany know-how a sdílení kreativních či podnikatelských nápadů.

NAŠE PROJEKTY & INVESTICE

NOVINKY

PRO MÉDIA

TISKOVÉ ZPRÁVY

LOGO A LOGOMANUÁL

KONTAKT

  • Facebook
  • Instagram
  • Vimeo
© 2019 SEBRE