„Žijeme v době, kdy je těžké nacházet kvalitu. A to v mnoha oblastech světa okolo nás. Je to proto, že náklady jsou seškrtávány a modla marží a ziskovosti je přikázáním, které žene business vpřed s jediným cílem: mít úžasnou výsledovku. Vysvětlovat kvalitu či design, bez toho abychom to byli schopni sami ukázat, je takové mlácení prázdné slámy. Pokud člověk primárně nesleduje jenom tu výsledovku, ale hledá hodnoty v kvalitě a opravdovosti, tak ty hodnoty vám to samy vrátí.“

Petr Němec

Naším cílem je dělat věci poctivě se smyslem pro odpovědnost vůči svému okolí, historii, přírodě, lidem, vůči našemu společnému životnímu prostředí a je jedno, zda se jedná o stavění domů, budování města, provozování hospod či rozvíjení startupů.

Investujeme v projektech, v nichž nacházíme hodnoty, které má smysl předávat po generace. Řemeslo, tradice, krása, kvalita, opravdovost a vývoj. Rozvíjíme, stavíme, vyrábíme, čepujeme, promítáme, vaříme, s pokorou ctíme tradici, přírodu i řemeslo ve všech oblastech našeho zájmu a zároveň hledáme nové cesty i nové přístupy.  


Vše co děláme, děláme s ohledem na podstatu a opravdovost projektů.

 
PETR NĚMEC

Petr Němec vstoupil do společnosti SEBRE v roce 2012 jako partner a investor. V minulosti pracoval ve společnostech White & Case NY, ConvaTec Limited nebo Bristol-Meyers Squibb. V roce 2000 založil Pharma Swiss SA, kterou do roku 2010 také řídil, přičemž ji v témže roce prodal společnosti Valeant pharmaceuticals. V roce 2015 spoluzaložil společnost Swixx Biopharma, ve které je spolumajitelem doposud.

 

V roce 1984 Petr Němec absolvoval práva na Univerzitě Karlově v Praze.

JAN FIDLER

Jan Fidler je ve společnosti SEBRE partnerem od roku 2013. V roce 2011 založil stavební společnost HINTON. V developmentu a stavebnictví se pohybuje od roku 2004, kdy začal pracovat v developerské divizi společnosti Skanska, kde od roku 2007 zastával pozici obchodního ředitele. V roce 2016 se stal partnerem skupiny projektových firem SUDOP GROUP a.s.

 

V roce 2004 Jan Fidler absolvoval Vysokou školu ekonomickou

v Praze.

 

Stavební kameny SEBRE byly položeny hluboko před datem 18. července 2013, kdy byla společnost zapsána v obchodním rejstříku. Příběh je spojením osobností: investora Petra Němce, architekta Stanislava Fialy, podnikatele Jana Fidlera a developera Jana Kubíčka.

V roce 2012 se Petr Němec rozhodl svoji vášeň pro architekturu, kterou naplňoval více jak 20 let výhradně s architektem Stanislavem Fialou, přetavit do projektů mnohem většího rozsahu. Zakoupil dvě významné nemovitosti: Sweerts-Šporkovský palác v Praze, jehož tři budovy přecházejí až do ulice V Celnici a parcelu parkoviště na Národní třídě v Praze s přilehlým zchátralým barokním Schönkyrchovským palácem v Mikulandské ulici.

Jan Fidler v roce 2011 založil stavební firmu HINTON, ve které od počátku působili lidé, kteří s architektem Fialou spolupracovali na celé řadě architektonicky oceňovaných realizacích. Zejména díky této zkušenosti došlo ke spolupráci při výstavbě DRNu a Paláce Špork, které byly realizovány již pod taktovkou SEBRE do jejíhož vedení nastoupil Jan Kubíček.

NOVINKY

PRO MÉDIA

TISKOVÉ ZPRÁVY

LOGO A LOGOMANUÁL

KONTAKT

  • Facebook
  • Instagram
  • Vimeo
© 2019 SEBRE