1/4

HOSPODY

Téměř všichni Češi hledají moudrost, sílu i odpočinek ve zlatavém moku, který k češství patří s absolutní samozřejmostí. Však také z Plzně pochází pivo Pilsner Urquell, které díky své typické chuti dalo vzniknout celému jednomu druhu piva Pils. My v SEBRE pivo milujeme, stejně jako kvalitní hospody.

Na pole gastronomie vstoupilo SEBRE jak v Praze, tak v Bělehradě.

 
ČERVENÝ JELEN

hospoda s kapacitou 700 míst v Paláci Špork I Praha, Česká republika

DISTRIBUCE PLZEŇSKÉHO PIVA

výhradní distribuce nápojů skupiny Plzeňský Prazdroj a.s. do Srbské republiky od roku 2015

PIVNICA GVOŽĎARA 1870

hospoda s českým pivem a srbským jídlem I Bělehrad, Srbská republika

U MATĚJE

moderní česká kuchyně v podání Jana Punčocháře | Praha, Česká republika

 

Červený Jelen je hospoda umístěná v původním bankovním trezoru, bankovní hale Anglicko-československé banky a prostoru Piano Nobile, kde historicky sídlilo vedení banky, navržené v roce 1926 architektem Josefem Gočárem. Současný architektonický koncept pracuje s odkazy na kubismus, který Gočára proslavil. Díky kubisticky tvarovanému průřezu ve stropu původního bankovního trezoru došlo k otevřenému propojení všech prostorů. O kvalitní jídlo se stará tým pod vedením šéfkuchařů Patrika Jaroše a Marka Fichtnera.

 

DISTRIBUCE

PIVA

Celá skupina SEBRE získává svoji sílu v Prazdroji, který umožňuje najít řešení, jež se jindy zdají složitá a neřešitelná. Nad plzeňským zlatavým mokem obvykle přicházejí dobré nápady, které vznikají z divokých diskuzí v češtině i srbštině. Je-li ale u toho sklenice plzeňského piva, tak se vždy jedná o diskuze přátelské. I proto jsme se stali distributory skupiny Plzeňský Prazdroj a.s. do Srbska.

 

Naši vášeň jsme přenesli do Pivnice Gvožďara 1870, kde se díky plzeňskému pivu a skvělé srbské kuchyni setkávají stejně jako v SEBRE dvě linie – česká a srbská. Od roku 2015 do dnešních dnů jsme do Srbské republiky dodali 5 068 732 litrů piva různých druhů. Hlavními značkami se stal Velkopopovický Kozel a samozřejmě pravý Pilsner Urquell.

NAŠE PROJEKTY & INVESTICE

DISTRIBUCE PLZEŇSKÉHO PIVA

PIVNICA GVOŽĎARA 1870

NOVINKY

PRO MÉDIA

TISKOVÉ ZPRÁVY

LOGO A LOGOMANUÁL

KONTAKT

  • Facebook
  • Instagram
  • Vimeo
© 2019 SEBRE