1/6

NÁBYTEK

 

Hodnoty jako jsou kvalita, tradice a opravdovost jsou stavebními kameny všech našich projektů. 
Proto je sledujeme také v oblasti nábytku, do kterého jsme investičně vstoupili díky společnosti Premium Design Group (PDG). Tato společnost buď vlastní nebo spoluvlastní jak slovenského oceňovaného výrobce nábytku Javorina, tak distributory prodávající kvalitní řemeslně a designově zpracovaný nábytek KONSEPTI a Royal Comfort.

PREMIUM DESIGN

GROUP

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

5 značek;

Česká a Slovenská republika;

3 akcionáři

JAVORINA

výrobce dřevěného nábytku od roku 1947 I Spišská Belá, Slovenská republika

KONSEPTI

distributor pečlivě vybraného kvalitního nábytku od roku 1995 I Praha, Česká republika

D1ONE

distributor dostupného designového nábytku od roku 2014 I Čestlice, Česká republika

KARTELL

výhradní zastoupení lifestyle značky od roku 2006 I Praha, Česká republika

ROYAL COMFORT

výhradní dovozce postelí a matrací amerických značek King Koil a Serta od roku 2012 | Praha, Česká republika

 

JAVORINA staví na úctě k přírodě a udržitelné výrobě, kdy jsou tradičními způsoby používány přírodní materiály včetně olejů a lepidel. Materiálový cyklus výroby produkuje minimální množství odpadu. Nábytek je ve městě Spišská Belá nedaleko Vysokých Tater na Slovensku vyráběn od roku 1947. V roce 1999 se stal předsedou výrobního družstva designér Leo Čellár. Skupina PDG v současnosti vlastní 90% podíl JAVORINY.

 

KONSEPTI založili v roce 1995 Lucie a David Řezníčkovi, kteří do České republiky začali dovážet tradiční světové značky nábytku. Během více než dvacetiletého působení na trhu rozšířilo KONSEPTI své portfolio z původních 3 značek na současných 48 značek designového nábytku. Mimo to nabízí KONSEPTI ve spolupráci s předními architekty řešení pro realizace interiérů vyššího standardu.

Skupina PDG v současnosti vlastní 50% podíl KONSEPTI a D1ONE.

 
D1ONE_logo.jpg

D1ONE je e-shop a tak trochu jiný obchod u dálnice D1, který nabízí výběr značkového designu z KONSEPTI za dostupné ceny. 

Skupina PDG v současnosti vlastní 50% podíl KONSEPTI a D1ONE.

 

Značku KARTELL přivedla na český trh společnost KONSEPTI v roce 2006, kdy byla otevřena první kamenná prodejna v centru Prahy. KARTELL postavil na principech inovace a moderní technologie Giulio Castelli. Od doplňků pro automobily a laboratorního nádobí se výroba rozšířila na nábytek, světla a interiérové doplňky. Nový impuls přišel v roce 1998, kdy na pozici prezidenta nastoupil Claudio Luti. Ten byl po několik let obchodním partnerem Gianniho Versaceho a mnoho podnětů a prvků z módní branže následně přenesl do KARTELU.

 

ROYAL COMFORT je od roku 2012 výhradním dovozcem luxusních postelí a matrací tradičních amerických značek King Koil a Serta, které jsou na trhu více než 100 let. Společnost ROYAL COMFORT prodej postelí doplňuje kvalitním povlečením švýcarské značky Christian Fischbacher nebo anglické King of Cotton. ROYAL COMFORT najdete v Praze, Karlových Varech, Brně nebo v Hradci Králové.

Skupina PDG v současnosti vlastní 100 % ROYAL COMFORT.

NAŠE PROJEKTY & INVESTICE

NOVINKY

PRO MÉDIA

TISKOVÉ ZPRÁVY

LOGO A LOGOMANUÁL

KONTAKT

  • Facebook
  • Instagram
  • Vimeo
© 2019 SEBRE