SEBRE své investiční aktivity rozděluje do několika oblastí, mezi které patří mimo jiné development, golfový klub či nábytek. Tyto tři aktivity, kterými prochází jako nit kvalitní architektura a interiérový design, se do značné míry objevují v médiích skupiny PREMIUM MEDIA GROUP.

Na Perštýně 362/2
Praha 1 – Staré Město
110 00, Česká republika

www.premiummediagroup.cz

 

Pod značkou PREMIUM MEDIA GROUP spadá 12 titulů s hlavním zacílením na vysokou společenskou vrstvu. Základním těžištěm vydavatelské činnosti skupiny jsou tištěné tituly, které navazují na tradici. Ta se nejvíce propisuje do titulů ARCHITECT +, který navazuje na více jak 60 letou historii časopisu ARCHITEKT a do magazínu Estate vycházejícího již 15. rokem.

Nad rámec tištěných titulů vstupuje PREMIUM MEDIA GROUP také do on-line prostředí a to jak do titulů Estate.cz, Premiumsports.cz či Architect-plus tak také do projektů jako jsou ParizskaUlice.cz a Iconiq.cz.

Kreativní "HUB" vydavatelství pak tvoří ArtContent Studio, jenž produkuje sofistikovaný obsah i celé kampaně na míru pro přesně definované publikum a s mimořádnou efektivitou.

"Naším společným zájmem je kultivovat mediální trh, a to především v tematických oblastech, které jsou nám blízké a spatřujeme v nich potenciál – tedy v developmentu, architektuře, designu, umění, golfu a cestování."

/ Jaroslav Havel, zakládající spolumajitel PMG

PARAMETRY

založeno 2016, 7 tištěných titulů + online projekty, 968 klientů, 40.100 followerů

Premium Media Group

Mediální dům byl založen Jaroslavem Havlem v roce 2016. Od počátku své činnosti se skupina zaměřuje na komunikaci se společenskou elitou a na klíčové oblasti jejího zájmu. Ve svém portfoliu kombinuje jak tituly, které navazují na víceletou historii tak tituly zcela nové či firemní. Hlavní činností je vydávání tištěných magazínů s původním obsahem.

Mediální portfolio se zejména zaměřuje na architekturu, realitní trh, design, sport, cestovní, umění a lifestyle.

Na Perštýně 362/2
Praha 1 – Staré Město
110 00, Česká republika
www.premiummediagroup.cz